قوتهاي سه گانه نفس

تحقیق متشکل از 9 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت بخشی از محتوا :: فهرست :1-مقدمه 32-قوتهای سه گانه 43-فهرست منابع 9 به نام آنکه فکرت آموختباب وجوبقوتهاي سه گانه نفس|31019888|arshad100|تحقيق قوتهاي سه گانه نفس
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان قوتهاي سه گانه نفس هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تحقیق
متشکل از 9 صفحه ، در قالب word قابل ويرايش و اماده پرينت

بخشی از محتوا ::

فهرست :1-مقدمه 32-قوتهای سه گانه 43-فهرست منابع 9 به نام آنکه فکرت آموختباب وجوب جهاد با نفساز امام صادق (ع) روایت است که فرمود: پیامبر اکرم (ص) عده ای را به جنگ فرستاد چون از جنگ بازگشتند فرمود: آفرین به گروهی که پیکار کوچکتر را سپری کردند و پیکار بزرگتر بر عهده آنان به جای مانده است. گفته شد : ای فرستادة خدا!پیکار بزرگتر چیست؟ فرمود: پیکار با نفس.همانگونه که پیامبر گرامی اسلام فرمودند: از مهمترین کارهایی که یک فرد مؤمن و باتقوا باید انجام دهد، شناخت نفس خود و مبارزه با آن می باشد.نفسی که روح خدایی انسان را به ضلالت و تباهی می کشاند و انسان را از جانداری متفکر به سوی جانداری غیر متفکر با غرایز و خلق و خوی حیوانی سوق می دهد.