پاورپوینت خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رحيم عليجاني و دهقاني و دكتر حياتي

دانلود ، با فرمت ppt و در 263 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: فصل اول: رشد و توسعه بازيابي پيوسته درآمد تعريف پايگاه اطلاعاتي تقسيم بندي پايگاه هاي اپاورپوینت خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رحيم عليجاني و دهقاني و دكتر حياتي|39045468|arshad100|خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رحيم عليجاني و دهقاني و دكتر حياتي, دانلود پاورپوینت خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رحيم عليجاني و دهقاني و دكتر حياتي, پاورپوینت در مورد خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رح,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت خلاصه کتاب بازيابي پيوسته نظامها و روشها تالیف رحيم عليجاني و دهقاني و دكتر حياتي هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود ،
با فرمت ppt و در 263 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:
فصل اول: رشد و توسعه بازيابي پيوسته
درآمد
تعريف پايگاه اطلاعاتي
تقسيم بندي پايگاه هاي اطلاعاتي
نظام هاي نمايه سازي پيش همارا و مسائل و مشكلات آنها
نظام هاي بازيابي پس همارا
نظام هاي بازيابي رايانه اي
نظام هاي بازيابي پيوسته
تاريخچه ي رشد و توسعه ي نظام هاي پيوسته
دسترسي به پايگاه هاي اطلاعاتي پيوسته
عناصر و مولفه هاي صنعت پيوسته
مقدمه
بازيابي پيوسته، به طور عمده از طريق پايگاهاي اطلاعاتي، ابزارهاي جستجوي شبكه اي نظير موتورهاي جستجو و راهنماها و كتابخانه هاي ديجيتالي، انجام مي گيرد.
رشد و توسعه بازيابي پيوسته
پايگاه اطلاعاتي و بانك اطلاعاتي
در متون مختلف كتابداري و اطلاع رساني لاتين و فارسي دو اصطلاح ‹پايگاه اطلاعاتي› و ‹بانك اطلاعاتي› به كار مي روند. بعضي از متون، هر دو اصطلاح را به صورت مترادف به كار برده اند اما بعضي ديگر از لحاظ مفهومي ميان اين دو، تفاوت قائل شده اند.
رشد و توسعه بازيابي پيوسته
تعريف پايگاه اطلاعاتي
در فرهنگ اصطلاحات كامپيوتري (آريا، 1372) اصطلاح پايگاه اطلاعاتي اين گونه تعريف شده است: ‹مجموعه اي از اطلاعات كه به منظور تامين نيازهاي اطلاعاتي يك موسسه در كاربردهاي مختلف و حذف دوباره كاري و ايجاد هماهنگي و استقلال اطلاعات، به روش هاي ويژه اي سازمان مي يابد.›
رشد و توسعه بازيابي پيوسته
به طور كلي، هر مجموعه ي نظام مند از اطلاعات را در هر قالبي كه باشد، حتي به صورت چاپي، مي توان پايگاه اطلاعاتي ناميد. (دايرة المعارف بين المللي اطلاع رساني و كتابداري، فدرو استارجز، 2004).