پاورپوینت اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی

دانلود ، با فرمت ppt و در 56 اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: در سرما خوردگی مادر ادامه شیردهی عاقلانه ترین روش است. در عفونتهای ادراری تناسلی و گوارشپاورپوینت اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی|39045481|arshad100|اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی, دانلود پاورپوینت اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی, پاورپوینت در مورد اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی, تحقیق اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی,,,
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت اثر بیماری های عفونی و غیر عفونی و داروهای مادر در شیردهی هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود ،
با فرمت ppt و در 56 اسلاید قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:
در سرما خوردگی مادر ادامه شیردهی عاقلانه ترین روش است.
در عفونتهای ادراری تناسلی و گوارشی مادر شیر دهی خطری ایجاد نمی کند مگر در صورت سپتی سمی که باکتری ها میتوانند از شیر عبور کنند اما در این حالت نیز در صورت شروع انتی بیوتیک های مناسب در مادر ادامه شیر دهی بهترین کار است.
در صورت بروز عفونت با عوامل عفونی بسیار مسری یا مهاجم مثل استرپتوکوک گروه ا که در مادر ایجاد عفونت شدید کرده است بعد از قطع موقت در 24 ساعت اول درمان مادر شیر دهی ادامه می یابد در این موارد گاهی درمان پیشگیری در نوزاد بر علیه همان میکروارگانیسم ضرورت دارد.
ویروس نقص ایمنی انسانی HIV
ویروس تیپ 1 از طریق شیر مادر میتواند منتقل شود.
میزان انتقال ویروس بستگی به گونه ویروس ایدز ، بیماری مادر ، وضعیت ایمنی و بار ویروس ،مدت زمان شیردهی ،عفونت اولیه مادر در شیردهی،تغذیه انحصاری با شیر مادر ،ماستیت و دسترسی یا عدم دسترسی به درمان ضد ویروسی دارد.
در مجموع 5-20%احتمال انتقال هست(بدون در نظر گرفتن سایر عوامل)
در صورت ابتلا مادر در ضمن یا درست قبل از شیر دهی به ایدز این احتمال به 29% افزایش مییابد